Лікувальна соляна кімната Соліком на Інститутській

Ми не тільки будуємо, але й лікуємо.
На базі соляної кімнати Соліком, що працює на вул. Інститутській у м.Києві, ми постійно удосконалюємо нашу методичну базу.
На теренах України це єдина соляна кімната, де практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта. На сеансі присутні одна- дві людини. Підбираємо курс дихальної гімнастики.
Що представляє собою галокомплекс Соліком:
Кімната 10кв.м., де стіни повністю облицьовані соляною глибою Солотвинського родовища, стеля- соляне напилення, підлога- соляна плитка.
Невелика площа дозволяє практично тотожно підтримувати параметри Солотвинського підземного відділення, а саме t + 20 C, а вологість нижча за 40 %.
Сеанс триває 1 годину.
10 хв. приділяється курсу дихальної гімнастики, що прискорює процеси очищення легенів.
Окрім цього, у подарунок кожний клієнт отримує «кисневу терапію» – кисневий коктейль.

Вартість процедури:
1 сеанс 1люд/130 грн. 2люд/250 грн.

Пост COVIDна терапія
Люди, що перехворіли на COVID, навіть у легкій формі, скаржаться на задишку, втомленість. В нормі період відновлення після COVID триває 2-3 місяці. Для усіх пацієнтів реабілітаційний період включає:
Відновлення рівня фізичної активності
Відновлення дихального об’єма легенів.
Ми пропонуємо програму відновлення за 10-15 сеансів. Розкрити легені, наситити організм киснем, відновити психоемоційний стан, допомагає курс лікувальної дихальної гімнастики в соляній кімнаті, де долучається ще й потужний антибактеріальний ефект. Кисневий коктейль як додаткова терапія, що зміцнює імунітет.
За 10-15 сеансів Ви повернетесь до нормального життя.